הפקות תאטרליות

סיורים תאטרליים בסימטאות עין הוד

 זיכרונותיי מעין הוד” – סיור תאטרלי נוסטלגי בכפר האמנים ובסטודיו של מרסל ינקוזמרת קברט שהגיעה לעין הוד עם מרסל ינקו בשנות החמישיםחושפת את סיפורו של הכפר השזור בחוויותיה האישיות

 The Dada Show- הצגת יחיד 
כתיבה בימוי ומשחק: מיכל סבירוני 
משך המופעכשעה
קולאז‘ דאדאיסטימופע והפעלה במעבדאדאמפגש עם האבות המייסדים של תנועת דאדא,במופע המשלב תאטרון ואמנויות פלסטיותהצצה אל אחת התקופות המהפכניות ביותר באמנות.דמויותתמונות וטקסטים קמים לתחייההמופע מתמקד ביצירות שכל אחת בתורה מספרת משהו מהלך הרוח של התקופההמופע מתחיל בדימוי המונה ליזה של מרסל דושאןכחוליה המקשרת בין התקופותבין הישן לחדשלפני המלחמה ואחריההחיוך המסתורי הידוע של המונה ליזה מקבל כאן משמעות חדשהכשמסביבה מתנהלת מלחמת העולם הראשונה.

צורה לי – מופע גלריה בתערוכה של מרסל ינקו

צורה קטנה ושובבה מתעוררת בוקר אחד ומוצאת את עצמה במרכז תערוכתו של האמן מרסל ינקו במוזאון ינקו-דאדא. מבולבלת ונרגשת היא מנסה להבין מה קרה. היא מתבוננת בציורים של מרסל ינקו שמסביבה, ומבינה שגם היא שייכת לאחד מהם ופשוט איבדה את דרכה.

הצורה לא מאבדת תקווה. בעזרת הילדים והקו השחור המלווה אותה, יוצאת הצורה להרפתקה בין התמונות, סובבת בתערוכה ומחפשת את ביתה.

ההצגה מיועדת לגיל הרך – לגילאי 8-3, ומטרתה להמחיש למשתתפים את יסודות שפת האמנות באמצעות התבוננות ביצירות מקוריות בתערוכת הקבע במוזיאון, משחק ושירה.
משך ההצגה כ-40 דקות