ימי הולדת במוזיאון

אירוע מפתיע למישהו מיוחד במינו – בואו לחגוג מסיבת יום הולדת שונה ומיוחדת במוזיאון

 יומולדת במעבדאדא – מרחב יצירה חווייתי

מוזיאון ינקו-דאדא מזמין אתכם לחגוג במעבדאדא בדרך שונה מהמקובל. המעבדאדא היא מרחב יצירה חווייתי שבו כל אחד יכול להיכנס לנעליו של אמן דאדא, לפרוץ את גבולות האמנות המקובלים ולחוות יצירה בינתחומית. במעבדאדא מתנסים ביצירת קולאז’, אסמבלאז’, רדי מייד, מיצג, שירת דאדא, פוטומונטאז’ וקולנוע דאדא, בהשראת יצירותיהם של אמני דאדא ודרך מחשבתם. חוויה ייחודית זו מאפשרת למשפחה ולחברים ליצור יחד במגוון תחומי אמנות: שירה,ציור, פיסול, מוסיקה ותאטרון – יצירה מפתיעה, מרגשת והומוריסטית המוקדשת למישהו שאוהבים.

בחומרי הגלם לפעילות נעשה שימוש בתצלומים אישיים מתקופות שונות (יש לשלחם אלינו כשבוע מראש כדי שנצלמם על שקף) שישולבו ביצירת אלבום מיוחד, כמו גם בחוויות אישיות מהווי המשפחה שישמשו חומר גלם לשירים ולמיצגים.

במעבדאדא מותר לקרוע ציור לחתיכות וליצור מהקרעים יצירה מפתיעה, אפשר להתבונן דרך חלון ולראות את עצמך ואת מי שיושב מולך מתמזגים לדמות חדשה שלא פגשתם מעולם. בפינת המשורר, מוקפים ספרים, נשב על כס עשוי ספרים מול שולחן שכולו ספרים, נכתוב שיר דאדא, ולסיום נעלה על הבמה לקטעים נבחרים שבהם נוכל לבטא את מה שעוד לא הספקנו לומר, לשיר, לרקוד ולהציג, כדי שלא יישארו ספקות עד כמה אנחנו אוהבים…

ועוד כדאי לדעת: 

משך האירוע כשעתיים

הכיבוד באחריות ההורים

ניתן לקיים בכל ימות השבוע

עד 30 משתתפים

לפרטים ולתיאום הילה או ניצן 04-9842350

או במייל dadamus1@bezeqint.net

שלח/י את הבקשה

שעות פתיחה:

שני עד שישי 11:00-14:00

שבת 11:00-15:00

כתובת

מוזיאון ינקו–דאדא, כפר האמנים עין הוד, ד“נ חוף הכרמל 3089000

טלפון: 04-9842350  (מענה 24 שעות)
פקס : 04-9843152